turkish english
Menu
Sepetiniz

Bayilik Şartları

Değerli Misafirimiz;

Web sitemizde bulunan ürünlerin [TOPTAN] fiyatlarını bayi olmadan görmeniz mümkün değildir. Ayrıca fiyat listesi ve kataloğumuz bulunmamaktadır, piyasa ve sermaye araştırması yapmak istiyorsanız; 0216 417 33 17 Dahili: 1 ile iletişime geçebilirsiniz. Bu cevaplara Whatsapp yada mail yolu ile dönüş yapılmamaktadır, bayilik hakkında merak ettiğiniz tüm soruları telefon ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

BAYİLİK & ÇALIŞMA KOŞULLARI

1. Censan Hediyelik Eşya Ltd. Şti.'den toptan ürün satın alabilmeniz için öncelikle vergi mükellefi olmanız için 15.000 Türk Lirası depozit ödemesi yapmanız gerekir, bu tutar cari alacak olarak hesabınıza eklenmektedir. Cari alacağınız tükendikten sonra sadece satın aldığınız ürünlere ödeme yapabilirsiniz. 

2. Ürünlerimizi satacağınız, konseptimize uygun, en az bir adet fiziki dükkan veya e-ticaret mağazası sahibi olmanız gerekmektedir.

3. Markalarımız hakkında satış yetki vermiyoruz, ancak pazaryerlerinde satış yapabilirsiniz.

4. Yukarıdaki şartları yerine getirmiş her vergi mükellefi, gerçek veya tüzel kişiler Bayilik Sözleşmesi ve Kayıt Formu 'nu eksiksiz olarak doldurmalıdır. Doldurduğunuz formu kaşe ve imzalı olarak censan@censan.com.tr adresine mail yolu ile yada sitemizde bulunan Whatsapp bağlantısı ile yollayabilirsiniz. Ayrıca aslını firma adresimize ıslak imzalı göndermeniz gerekmektedir.

5. e-Fatura, e-Arşiv Faturaları, Kargo takip bilgileri, yeni ürün, kampanya veya özel bildirimleri alabilmeniz için geçerli ve sık kullandığınız bir e-posta adresi ile başvuru yapmanız önemle rica olunur.

6. XML servisimizden yararlanabilmeniz için yukarıdaki tüm şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. XML bilgilerini "XML Entegrasyon" sayfasından ulaşabilirsiniz. XML servisimiz için herhangi bir harici ödeme yapmanıza gerek yoktur.

7. Siparişlerinizi bayi portalımızdan çevrimiçi olarak oluşturabilirsiniz.

8. Siparişinize ait ödemeleri sitemizden “Kredi Kartı”, “Havale/EFT” veya elden teslimatlar için “Nakit” olarak yapabilirsiniz.

9. Dropshipping hariç siparişlerinizin kargo ile gönderimleri sadece kayıtlı teslimat adresine yapılmaktadır. Kesinlikle tüketiciye gönderim yapmamaktayız.

10. Kargo ödemelerinin tümü alıcı firmaya aittir ve teslimat sırasında kargo sevkiyat elemanına yapılır. Kargo ödemeleri firmamıza yapılmamaktadır.

11. Depo şartları müsait olduğu takdirde Merkez depo ödemesi alınmış ürünleri hafta içi 14:00’a kadar, aynı gün kargo çıkışı yapar.

12. Siparişlerinize ait kargo takip bilgileri gönderim sonrasında sipariş detayınıza işlenir. “Siparişlerim” sayfasından bu bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

13. Firmamızda kesinlikle ürün iadesi yapılmamaktadır. Ancak fabrika, üretim ve benzeri durumlarda arızalı veya sorunlu ürünlerin birebir değişimi yapılır. Eğer değiştirilmesi gereken ürün stoklarımızda mevcut değil ise muadil bir ürünle değişimi yapılır.

Yukarıdaki bilgiler dışında merak ettiğin konular için 0216 417 33 17 Dahili: 1 numaralı telefonu arayabilir veya censan@censan.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.